רשויות המס בארצות הברית שונות מכל מה שאנחנו מכירים כאן בארץ. על כן במידה ועלינו להתמודד מול הרשויות בארצות הברית עלינו לפנות אל ייעוץ מס אמריקני. יש כמה וכמה פעולות שגרתיות שיהיה עלינו לבצע בעזרת יועץ מס בהתאם להתנהלות ולהכנסות שלנו. בין היתר נמנים הסעיפים הבאים:

  1. הגשת דו"ח הכנסה – יחיד אשר משתכר בארצות הברית צריך להגיש דו"ח מס הכנסה ליחידים באמצעות יועץ מס בהתאם לדרישות החוק האמריקאי.
  2. פתיחת עסק – אדם אשר מעוניין לפתוח עסק בארצות הברית יהיה זקוק לליווי של יועץ מס בכל התהליך של פתיחת העסק והגדרתו מול הרשויות.
  3. השקעות נדל"ן – אדם אשר מבצע השקעות נדל"ן בארצות הברית יחויב במיסים בהתאם לסכום ההשקעה ועל פי החוקים המקומיים. חשוב להיות מלווה ביועץ מס לאורך כל התהליך על מנת לפעול נכון ולא לחרוג מהכללים הנהוגים במקום.
  4. הנפקת מספרי מס – יחיד או חברה שמעוניין לבצע פעילות עסקית בארצות הברית יהיה צריך להפיק מספר מס אמריקאי על מנת לאפשר את הפעילות כחוק.
  5. הנהלת חשבונות – אין חולק על כך שניהול חשבונות של עסק בישראל יהיה שונה מניהול עסק דומה בארצות הברית. ועל כן יהיה נכון לשכור שירות של יועץ מס אמריקאי עבור ניהול החשבונות של העסק שפועל בארצות הברית.
  6. הגשת דו"ח – כל חברה אשר זקוקה להגיש כנדרש בחוק האמריקאי דו"ח מס הכנסה תהיה מיוצגת על ידי יועץ מס אמריקאי. כי רק מי שמכיר את החוקים ואת הפרוצדורה האמריקאית יוכל להגיש את הדו"ח כנדרש.

לבחור גורם מקצועי ומנוסה

כדי לבצע את כלל הפעולות הללו בהתאם לדרישות ובצורה חכמה, חשוב לפנות אל יועץ מס אמריקאי מנוסה ומומלץ, כפי שניתן למצוא באתר אמריקן דוקס!