האם אתם יודעים כמה פוליסות ביטוח יש לכם? אולי קיים מצב שאתם משלמים כפל ביטוחים? נושא פוליסות הביטוח עלול גם להיות מבלבל, לעיתים רבות אנשים משלמים כספים מיותרים לפוליסות ביטוח זהות המכסות את אותו הסיכון. דבר ראשון שיהיה עליכם לשאול את עצמכם – איזה ביטוחים יש לי?

בדיקת ביטוחים

באמצעות הר הביטוח, מנוע חיפוש ייעודי, תוכלו לבדוק בדיוק מהן פוליסות הביטוח שלכם, כמה כסף כבר צברתם, והאם אתם משלמים גם סתם כסף לפוליסת ביטוח שאינכם זקוקים לה. בדיקה שכזו תסייע לכם גם לחסוך לא מעט כסף.

דעו אילו ביטוחים יש לכם

האם קרא לכם כבר פעם שנציג חברת ביטוח התקשר אליכם, במטרה להציע לכם פוליסת ביטוח, למשל ביטוח חיים, ולא תמיד זוכרים או יודעים במדויק כמה פוליסות יש לכם ומהן.

כלומר, ייתכן כי כבר יש לכם פוליסת ביטוח חיים, אתם לא מודעים לכך, ורוכשים עוד אחת. ישנה גם אפשרת שאתם משלמים כספים רבים לפוליסת ביטוח שכלל אינכם זקוקים לה. מומלץ בחום לעשות סדר בנידון.

פנייה לחברת ביטוח דיגיטלית

חברות ביטוח מובילות בעידן הדיגיטלי, יעשו את העבודה בעבורכם ללא מאמץ מצדכם. כלומר, אלה הם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, המכירים את עולם הביטוח על בוריו, הם יטפלו בכלל פוליסות הביטוח שלכם והכל מתוך שקיפות מלאה.

איזה ביטוחים יש לי?

עם הפנייה לחברה, לא תצטרכו יותר לעסוק בבדיקת פוליסות הביטוח שלכם ומספרן, באתר האינטרנט שלה קיימת אפשרות לבדוק אילו ביטוחים יש לכם באמצעות דף ביטוחי פיננסי, כך תוכלו גם לדעת שאינכם משלמים כספים לשווא. בנוסף, מוצעת לכם הצעה אטרקטיבית, לרכוש את כלל תוכניות הביטוח, מחברה אחת כדוגמת חברת עידן דיגיטלי, ולא מכמה חברות ולמנוע סרבול של התהליך.