החזה שלנו, הנשים, הוא דבר שאנו נושאות בגאווה. הוא מסמל את הנשיות שלנו, נראה מעולה עם חולצה מעוצבת והוא הופך אותנו לאלגנטיות, סקסיות ובטוחות בעצמינו. עם הזמן, מרבית הנשים מוצאות כי השנים עושות את שלהן והחזה המורם והנערי שלנו הופך כבד יותר, זקוף פחות ומעט נפול. במקרים כאלה חשוב לעשות את מה שגורם לכן להרגיש טוב יותר. במקרים מסוימים הרמת חזה יכולה להיות פתרון נהדר עבור חזה גדול וכבד או נפול. אבל כיצד מתרחשת הפרוצדורה ומהם הסיכונים? הכול בהמשך.

הרמת חזה הוא ניתוח שבאמצעותו מסירים רקמות שומן ויוצרים מבנה מורם יותר, עדין ואפילו מוקטן יותר של החזה. במרבית המקרים משורטטת תכנית ניתוח על גבי השדיים שיוצרת מעין קונוס שמטרתו להוריד כמות שומן מהחזה ולייצר קונוס קטן יותר ומורם יותר – כך שהחזה הופך קליל, קטן יותר פרופורציונאלי ומורם. ברוב המקרים מתאימים המנתחים את גודל החזה לגוף ובכך יוצרים מבנה גוף צעיר ופחות מסורבל. בעת הניתוח – שמבצעים בהרדמה מלאה – נעשים שני חתכים: הראשון הוא חתך של 4 סנטימטרים (בממוצע) מתחת לשדיים ואחד חתך בין הפטמה לתחתית החזה (מקומות נסתרים בדרך כלל), מה שעלול להותיר צלקת דקה.

 

אבל מלבד צלקת, איזה סיכונים יש בהרמת חזה?

מי שתבחר ניתוח הקטנת חזה, עלולה להסתכן במקרים נדירים בזיהומים, בסיכונים של הרדמה כמו שיתוק או מוות ויש מקרים של הותרת צלקות גדולות יותר באזור הניתוח. עם זאת המקרים נדירים וכדי להימנע מהם יש לבחור מנתח פלסטי מומלץ וטוב. מנתח מעולה יספק את כל המידע הדרוש ויבצע התאמה מלאה של אופי הניתוח, הגודל והטכניקות: לצרכים שלך. בכך אפשר להתחיל בפרוצדורה שתאפשר לך קלילות, בטחון ורוח נעורים כלפי חוץ וכלפי פנים.