שמאי מקרקעין בפרויקט תמ"א 38

שמאי מקרקעין בפרויקט תמ"א 38

ניתן למצוא כיום בישראל לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית. פרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט אשר מטרתו היא לשפץ מבנים ישנים אשר אינם עומדים בתקנים ומהווים סכנה לדיירים שמתגוררים בהם ולסביבה כולה. במסגרת פרויקט זה אמנם משפצים את היסודות והתשתיות של המבנה על מנת שהמבנה יהיה חזק ויציב, אך בד בבד, גם משפצים לכל דייר את דירת המגורים שלו, מוסיפים לו חדר ממ"ד, מרפסת ואף משדרגים את הבניין עצמו ומוסיפים בו מעלית וקומות נוספות. ניתן לומר כי בניין שחל בו הפרויקט המדובר הוא בניין אשר ערך הדירות בו יעלה ועל כן, אם אתם מעוניינים למכור את הדירה שלכם בבניין שבו חל פרויקט זה, כדאי מאוד שתפנו לשמאי מקרקעין.

מדוע כדאי לבחור שמאי מקרקעין לפרויקט תמ"א 38?

כאמור, פרויקט תמ"א 38 שחל בבניינים הוא פרויקט אשר מעלה את הערך של הדירות בבניין. כלומר, אדם שמוכר דירה בבניין שבו עתיד לחול הפרויקט המדובר, חייב למכור את הדירה בהתאם לשווי שלה לאחר הליך השיפוץ שלה במסגרת הפרויקט. אם אתם מתגוררים בבניין שעתיד לחול בו הפרויקט המדובר ואתם מעוניינים למכור את דירת המגורים שלכם, זה הזמן להזמין שמאי מקרקעין אשר יבחן את התוכניות שעתידות לחול בדירה ובבניין בכלל ובהתאם לכך יחליט מהו השווי של הדירה לאחר השינויים והשדרוגים שיבוצעו בה. כמובן שאדם לא יכול למכור את הדירה בבניין שעתיד לחול בו הפרויקט המדובר במחיר שהיא שווה טרם הליך השיפוץ שכן, פרויקט תמ"א 38 ידוע כמעלה את ערך הדירות ועל כן הוא חשוב מאוד.

אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין עבור פרויקט תמ"א 38, חשוב מאוד שתבחרו את השמאי הטוב ביותר בתחום, אשר יודע כיצד להעריך בצורה מדויקת ואיכותית את שווי הדירה לאחר השינויים שיחולו בה בשל הפרויקט.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

סילרים לאיטום

איך מבצעים איטום סילרים?

סילר הוא הפתרון הטוב ביותר לכל המשטחים שנוטים להשאיר זיכרונות טריים לכל מה שעבר עליהם. מה זה אומר? שאם למשל יש לכם הרבה שיש בבית,

קרא עוד »
חברה לייעוץ עסקי

איך בוחרים חברה לייעוץ עסקי?

חשבתם לשכור שירותים של חברה לייעוץ עסקי? אכן דבר בעל חשיבות עליונה לעסקים שרוצים להצליח ולגדול. כדי שהתהליך הזה יוכיח בשטח כי הוא היה מוצלח,

קרא עוד »