הגעתם למסקנה שיקירכם זקוק לטיפול סיעודי? אינכם מסוגלים יותר להעניק לו את הטיפול המתאים? כפי שאתם בוודאי מבינים ומרגישים, מדובר בנושא רגיש ולא בהכרח נעים, אך לעיתים הוא בלתי נמנע. על כן, במידה והגעתם למצב הזה, ננסה לסייע לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור יקירכם.

 

בחירת מקום ותיק ומוכר

התמקדו בבחירת מקום סיעודי ותיק ומוכר, מה שיבטיח לכם ניסיון בתחום ומקצועיות רבה. מקום ותיק מהווה יתרון גדול על פני מקומות חדשים מכיוון שמלבד הניסיון שיש להם, הם גם מצוידים במכשירים ובכלים מקצועיים רבים יותר בכדי להעניק את הטיפול המושלם ליקירכם.

 

דגש על צוות איכותי, מקצועי ומסור

בחירת מקום סיעודי ותיק, זה חשוב. אך מה שלא פחות חשוב הוא, לשים לב כי הצוות שעובד במקום הוא גם מקצועי ובעל ניסיון. הצוות צריך להיות מורכב מאנשים בעלי תעודות הסמכה לתפקידי סיעוד שונים וכמובן, עם יחסי אנוש מעולים שיבטיח לכם כי הפקדתם את היקר לכם בידיים טובות שיעניקו לו את הטיפול המסור ביותר.

 

התנהלות על פי נהלי הבריאות החדשים

נקודה נוספת שחשוב לבדוק היא, עד כמה ההתנהלות במקום הינה על פי נהלי הבריאות החדשים. כפי הידוע לכם, האוכלוסיות הסיעודיות והמבוגרות הן אלה שנחשבות לקבוצות הסיכון בדרגה הגבוהה ביותר להיפגע מנגיף הקורונה. ולכן, יש צורך להקפיד ביותר על הנחיות הבריאות – חבישת מסיכה, שימוש בכפפות וחיטוי ידיים ומשטחים

 

המלצות, המלצות ושוב המלצות

גם אם הגעתם למסקנה שהמקום נראה לכם הכי טוב מכולם, לא כדאי לוותר על המלצות ולבקש מאנשים מנוסים שימליצו לכם מניסיונם. שאלו אותם על הנקודות החשובות שיש לבדוק ובקשו מהם המלצה על המקום הטוב ביותר לטיפול סיעודי.