ישנם ניתוחים, פלסטיים ואחרים, שמחייבים בסיומם תהליך שיקום מסוים. תהליך זה נדרש על מנת שיהיה ניתן להתגבר על הניתוח, בשביל שיהיה ניתן לתת לפצעים ולתפרים להחלים, וכמובן בשביל שיהיה ניתן לחזור אל שגרת החיים. 

לעיתים תהליך ההחלמה והשיקום מחייבים מנוחה בבית, שימוש באמצעים רפואיים שונים, וכן הם מחייבים שימוש בבגדים מסוימים, נוחים, על מנת שיהיה ניתן להתנהל בצורה נכונה, בין אם זה במצב סטטי ובין אם זה במצב דינמי. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא, הם ניתוחים המתבצעים באזור הירכיים והרגליים. לא מעט נשים עוברות ניתוחים כאלו מסיבות שונות, ולא פעם הן מחוייבים שימוש באמצעי ביגוד, כמו למשל מכנס לחץ לאחר ניתוח שמתאימים למי שעובר ניתוחים בירכיים. באופן טבעי, המכנסונים צריכים להתאים לצרכים של המנותחות, על פי פרמטרים שונים, זאת על מנת שיוכלו ללבוש אותם בצורה נוחה ופשוטה. כמובן שניתן למצוא מכנסונים בשלל צבעים ודוגמאות. 

כיצד בוחרים מכנסונים לשימוש אחרי ניתוח ירכיים?

שימוש במכנסונים אחרי ניתוח ירכיים, נועד למספר צרכים. ראשית, הוא נועד בשביל לאפשר תנועה ותנוחה נוחה של האזור. שנית, הוא מיועד בשביל לשמור על גמישות, תנועתיות, ורכות של האזור, שלישית, המכנסונים או בגדי לחץ לאחר ניתוח מיועדים בשביל לא לייצר לחץ על המקום. מדובר על מכנסון הרבה יותר גמיש, רך ונוח לשימוש. 

נכון לקנות מכנסון על פי עצת הרופאים, וכמובן בהתאם לצרכים של המנותחת. ישנם סוגים ודוגמאות שונים של מכנסונים, כל אישה שעוברת ניתוח ירכיים צריכה להחליט מה נכון מבחינתה, איזה סוג מכנסון יכול להתאים לה יותר על פי הצרכים שלה וכמובן על פי מה שנכון בהתאם לסגנון שהיא רגילה ללבוש. אפשר למצוא מכנסונים קצרים וכן ארוכים, שיתאימו לבית או לחוץ.