הסכם חיים משותפים הוא הסכם אשר מתאים לזוגות שחיים חיים משותפים ללא נישואים. הסכם זה מאפשר לזכות אותם בלא מעט זכויות של נשואים ואף בהכרה ציבורית של זוגיות של ממש. לא מעט אנשים כיום בוחרים באפשרות זו של הסכם חיים משותפים במטרה לדלג על שלבי החתונה וליהנות מרוב היתרונות שחיי הנישואין מקנים. הסכם זה הנו הסכם משפטי לכל דבר ועניין עליו שני הצדדים המעוניינים לחיות חיים משותפים צריכים לחתום. 

אפשרות שכיחה בקרב זוגות חד מיניים

אפשרות זו שכיחה במיוחד בקרב זוגות חד מיניים אשר לא יכולים להינשא כדת וכדין בישראל. הסכם חיים משותפים זה מקנה לכם יתרונות רבים כפי שיש לזוגות נשואים. במידה וגם אתם מעוניינים במיסוד הקשר עם בן או בת הזוג שלכם אך מעדיפים לוותר על הליך החתונה המסורתי, הסכם חיים משותפים זה יכול לסייע לכם מאוד. כל שעליכם לעשות זה לבחור עורך דין מקצועי ומיומן אשר עוסק בתחום שנים רבות שידע להכין עבורכם הסכם חיים משותפים מיטבי. 

כך תמסדו את הקשר ללא נישואין 

כפי שציינו לעיל, חשוב להבין שלהסכם זה יש תוקף משפטי וטומן בחובו יתרונות רבים לצד חסרונות אם מסתכלים מזווית מעט שונה. החותמים על חיים משותפים ממסדים את הקשר באופן ממשי ולא סתם חותמים על הסכם למראית עין בלבד. נקודה זו חשובה במיוחד לאור העובדה שיש לא מעט זוגות שמגיעים לחתום על הסכם חיים משותפים ללא הבנת משמעותו. חשוב להבין, אם אתם לא מעוניינים להינשא בשל חוסר הרצון למחויבות והגדרה ממשית, הסכם זה לא בטוח מתאים עבורכם. חשוב להכיר היטב את כלל המשמעויות שיש להסכם זה לפני שאתם מגיעים לחתום עליו.

> למידע ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.ganor.co.il