ביטוח אחריות מקצועי – מי צריך כזה?

ביטוח אחריות מקצועי

כל איש מקצוע שמספק שירותים ללקוחות, נושא עליו את אחריות האספקה של השירותים או המוצרים כמוסכם בחוזה אל מול הלקוח. בעולמות שירותי הבנייה, הופך הדבר למורכב יותר, עם היתכנות של תקלות, עיכובים וטעויות קריטיות באספקה. במקרים כאלו אתם רוצים להיות בטוחים שיש גורם שמגבה אתכם, מעניק לכם את הליווי המתאים ובמידת הצורך גם משפה את מזמין העבודה או המבצע. זו היא בדיוק הסיבה שבגינה ישנם בעלי מקצוע רבים שרוכשים ביטוח אחריות מקצועית ממבטחים מקצועיים ומוסמכים.

כיסוי ביטוחי לא פורט אתכם מאחריות

בתור קבלנים בעולמות הבניין, אתם ודאי יודעים עד כמה מורכבת היא העבודה תחת תנאי לחץ ובמרוץ כנגד השעון כדי להשלים את כל המשימות. זו היא בדיוק הסיבה שבגללה גם אם אתם רוכשים כיסוי ביטוחי כמו ביטוח בנייה בתחום אחריות מקצועית, הוא לא תמיד יספק לכם את המענה הנכון לכלל הצרכים שלכם. המבטחים מושעים לכמות האתגרים והכשלים שיכולים לצוץ באתרי הבנייה ולכן יכולות להיות החרגות של אלמנטים שונים בתחום העבודה שלכם. למשל, סיכוני ביצוע שמוחרגים כמעט אוטומטית. יחד עם זאת, דורשים שירותים רבים, במגזר הפרטי והעסקי כאחד דורשים כיום לראות אישור על קיומו של ביטוח אחריות מקצועית כחלק מתנאי ההתקשרות הבסיסיים, ולכן בעלי המקצוע בוחרים להשקיע את הכספים כדי להגדיל את מאגרי הלקוחות שלהם.

תמיכה ברגעים הכי קשים

כל תאונה, תקלה או פגם באתר הבנייה יכול להכניס אתכם לבור כלכלי ומשפטי סבוך מאוד. במיוחד כאשר מדובר על סכומי כספים עצומים. הביטוח מאפשר לכם לעבוד ברצף ובמקרה הצורך לדעת שיש מי שמגבה אתכם ומלווה אתכם בתהליך התביעה מבחינה מקצועית עד למיצוי מלא של טענות התובעים והסדרת החובות הכספיים.

> קראו אודות ביטוח עבודות קבלן בלינק

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איפה נערכות בדיקות זרע

בעבר, כאשר זוג לא היה מצליח להיכנס להריון, היו שופטים את האישה לחומרה מתוך מחשבה ברורה שמקור הבעיות הוא אצלה. אולם כיום כבר ידוע לכל,

קרא עוד »