לפני הנסיעה לחו"ל, שקלו לעשות ביטוח נסיעות כדי לכסות את עצמכם במקרה של עיכובים, תאונות או מחלה במהלך הטיול שלכם. ייתכן שהביטוח הרפואי הנוכחי שלכם לא יכסה טיפול במדינה אחרת. בואו לראות איך עושים זאת נכון עם פספורטכארד.

טלפון פספורטכארד

לפני שיוצאים לחו"ל, יש לעשות את הביטוחים הרלוונטיים לביטוח הנסיעה שלכם. כך, תוכלו להיות בטוחים שלא משנה מה יקרה לכם בחו"ל, תהיו מכוסים בביטוח בריאות מקיף. אפילו טלפון פספורטכארד ניתן לעשות, מה שייתן לכם רוגע בנסיעתכם לחו"ל.

כמו כן, סוגים מסוימים של ביטוח נסיעות, יעזרו לכם לכסות עלויות במקרה שהנסיעה שלכם תבוטל מסיבות שונות ומשונות.

סוגי ביטוח נסיעות בפספורטכארד

ישנם סוגים שונים של ביטוחים שעליכם לקחת בחשבון:

אלו, יכסו מצבים שונים ועשויים לתת לכם שקט נפשי במהלך הטיול, כמו גם לאפשר נסיעה בטוחה ובריאה לכל מקום שאליו תרצו לנסוע.

ביטוח ביטול טיול

ביטוח ביטול טיול, מכסה את ההשקעה הכספית שלכם בטיול, כגון טיסות, הפלגות או כרטיסי רכבת. בדקו היטב את הפוליסה על מנת לוודא שהיא מכסה את מה שאתם צריכים שהיא תכסה, לרבות ביטול במידה ואתם או בני משפחתכם תמצאו חולים.

בהתאם לפוליסה, ייתכן שביטוח ביטול נסיעה לא יכסה כל טיפול רפואי שאתם צריכים בחו"ל, ולכן ייתכן שתצטרכו פוליסת ביטוח בריאות נפרדת לנסיעות.

ביטוח ביטול נסיעות פספורטכארד

ביטוח ביטול נסיעות, עשוי לאפשר לכם לבצע ביטול ברגע האחרון או שינויים במסלול שלכם במקרה של התפרצות מחלה כלשהי. הקפידו לבדוק את האותיות הקטנות כדי לראות אם הכיסוי שלכם כולל התפרצויות מחלות ביעדי הנסיעה המיועדים ואם יש הגבלות כלשהן ביעדים.

>למידע נוסף אודות ביטוח פספורטכארד בקרו באתר https://travel1.co.il/