בני הנוער הם כבר לא ילדים אך עדיין ישמחו מאד להשתולל ולהשתובב בכל מיני משחקים מאתגרים שיוציאו מהם את המיטב.

 

משחקים לנוער

ימי גיבוש הקורים במהלך הלימודים, ביום שבו הם נמצאים בטיול או במיקום שאינו בית הספר, הוא תמיד הזדמנות נהדרת לצאת מהמסגרת המקובעת וליהנות מכל דקה.

מטרתם של ימי הגיבוש היא ליצור שיתופי פעולה בין המשתתפים כדי להצליח במשימות והקשר הייחודי הזה ישרת אותם גם בהמשך הדרך, במהלך הלימודים והפעילויות החברתיות במסגרת התיכון.

ההיצע של המשחקים הוא עצום וכל קבוצה מתנסה בכמה מהם. מקצת מהנערים והנערות חוזרים לימי הילדות העליזים ונהנים מכל דקה ובמשחקים עומדות בפניהם משימות מאתגרות, כמו מבוכים הדורשים מהם חשיבה יצירתית ומתוחכמת כדי לצלוח את האתגר העומד בפניהם.

 

משחקים ענקיים

חלק מאופציות המשחקים הם משטחים עצומים של המשחקים המוכרים, המאפשרים לשחקנים ליהנות ממשחק אמיתי אבל בגדול כמו סולמות ונחשים, טטריס, באולינג, שבץ נא, לימבו, חידות מרתקות, שחמט, שש בש והמון אופציות נוספות.

הרצון העצום להצליח של כל שחקני הקבוצות מוציא מכל אחד מהם את המקסימום והם עושים כל שניתן כדי להצליח בכל האתגרים שהוצבו בפניהם. עם הנחישות והחוכמה של רובם, הם מצליחים להתגבר על כל קושי ולהגיע למטרה.

מעבר לכך מחכים להם גם המון משחקים הדורשים מהם כושר פיזי וכאן מגיעים כל אימוני הכושר לעזרתם והם מסוגלים לעמוד במטלות פיזיות לא פשוטות הכוללות ריצה, קפיצות, טיפוס, הליכה ארוכה ועוד.

המטרה מבחינתם היא חשובה ביותר ולכן הם יפעילו את כל הכוחות הפיזיים ואת כל תעצומות הנפש כדי לצלוח כל אחד מהמבחנים הללו, שמסייעים מאד לרוח הלחימה של כולם יחד.