תחום הביטוח הוא מורכב וסבוך והמטרה של פוליסות הביטוח השונות, היא להגן על המבטח במקרי ביטוח כאלו ואחרים.

כדי להגיע לכך, חשוב להיות בקשר עם יועץ ביטוח אובייקטיבי ומיומן כמו מצוות היועץ שלי, אשר יראה את הדברים כהווייתם וימליץ ללקוח אילו שינויים לבצע כדי להגיע לכיסוי מלא. 

יועץ ביטוח אובייקטיבי 

יועצי הביטוח הוותיקים בוחנים את תיק הביטוח של כל לקוח שלהם, עוברים על כל אחת מהפוליסות ובודקים אם היא מתאימה ללקוח ולצורך שלו. 

כאשר מדובר בשילוב של אדם מקצועי שהוא אובייקטיבי, הוא יבצע את העבודה הנדרשת ויעביר המלצות אופרטיביות ללקוח שלו כיצד לתקן את המצב הקיים ולהגיע למצב של כיסוי אופטימלי.

יועץ זה בודק את פוליסות הבריאות, הסיעוד, ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, תאונות אישיות ועוד. חלק מהפוליסות הן פוליסות ישנות בעלות תנאים טובים ולכן כדאי מאד להשאיר אותן כיוון שכעת לא מפיקים פוליסות מסוג זה. לעוממת זאת יכול להיות שיש מצב בו הפוליסה הקיימת מעניקה כיסוי שהוא ברמה כספית נמוכה ולכן חשוב להעלות את סכום הכיסוי, כך שהפיצוי הכספי במקרה צורך יהיה בסכומים ריאליים.

טיפול בכפל ביטוחים 

אחת הבעיות החמורות בתחום הביטוחים היא שלקוחות רבים צברו עם השנים ביטוחים שונים שרכשו מסוכני ביטוח או דרך פוליסה קבוצתית במקומות עבודה שונים שבהם עבדו ולכן נוצר כפל ביטוחים שהוא מיותר, כיוון שבמקרי ביטוח רבים אפשר יהיה לקבל תשלום מגורם אחד בלבד. לכן הכספים שמשלם הלקוח בכל חודש הם מיותרים ועדיף לבטל פוליסה זו ולא לשלם כספים ללא צורך שאינם מובילים לתשלום בסופו של דבר.

כדאי מאד לשכור את שירותיו של סוכן ביטוח מנוסה במתן שירות ייעוץ ביטוח, שיעשה סדר בתיק הביטוחים כך שישרת ספציפית את צרכי הלקוח.