איתור חייבים

האם אתם חייבים כסף לאנשים? ניתן לומר שאנשים מהשורה, כאלו שיש להם מוסר תשלומים גבוה לא משאירים חובות מאחוריהם. אבל למרבה הצער לא כולם עונים על ההגדרות כאלו. ככל הנראה גם אתם נתקלתם באנשים שמקבלים תמורה ואת החוב שלהם לא מסדירים. דוגמאות? הנה לכם.

  • שוכר עזב את הנכס שלכם ולא הסדיר תשלומים אחרונים של חשבונות, דמי שכירות וכדומה. הוא עשוי לעזוב את הארץ או לעקור לעיר אחרת, ומה שהכי גרוע – בלי להשאיר לכם דרך ברורה ליצירת קשר. הטלפון נותר, המספר הוחלף, הכתובת שונתה וכן הלאה.
  • מכרתם מוצרים וקיבלתם המחאות בנקאיות. והנה, אתם מפקידים את הצ'קים בבנק, ומגלים למורת רוחכם כי הצ'קים לא מכובדים בבנק. בעל הצ'קים העביר לכם המחאות ללא כיסוי. לא משנה כעת אם זה היה בכוונה או בשוגג, אבל את התשלום הוא לא הסדיר. ואם הוא לא מגיע להסדיר אותו, אתם צריכים לאתר אותו בשלב זה לפי מעט הפרטים שמצוינים על הצ'קים. אתגר.
  • מטפלים מוצאים אף הם את עצמם בסיטואציות כאלו. הם ביצעו טיפול העניקו ייעוץ – אך התשלום ממאן להגיע. כל עוד המטופל נמצא בשטח ניתן לשוחח עמו ולנסות לגבות את התשלום. אבל מה עושים אם הוא פשוט נעלם בלי להותיר עקבות?

 

חברה עבור איתור חייבים

כאן צריך חברת איתור חייבים. מדובר על חברה מומחית שבקיאה במשימות מורכבות של בילוש ואיתור חייבים שלא משאירים אחריהם סימני דרך ברורים, אנחנו ממליצים על חברת Uget today. העבודה הזו דורשת לא מעט ידע, יכולות ומיומנויות. אך לרוב חברות אלו מצליחו לבצע את המשימות הללו במהירות יחסית, ולתת לכם את מלוא הפרטים על הדמות אותה אתם מחפשים. כך שתוכלו לפנות אליהם וגבות את החוב שחייבים לכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

כפל ביטוח

כפל ביטוח

קיימים לא מעט מקרים בהם אדם כלשהו רוכש לעצמו ביטוח כפול ומשלם פעמיים בעבור אותו כיסוי בדיוק. כפל ביטוח משתלם ומומלץ רק כאשר אתם מודעים

קרא עוד »
כרייה של ביטקוין

כרייה של ביטקוין – מדריך מקוצר

במסחר הביטקוין, בניגוד למסחר מוניטריות מסורתיות, אין לאף אחד את האפשרות להדפיס ביטקוין חדשים מתי שהוא רוצה. עצם המונח "מודפס", כלל לא רלוונטי למטבע דיגיטלי

קרא עוד »