סילר הוא הפתרון הטוב ביותר לכל המשטחים שנוטים להשאיר זיכרונות טריים לכל מה שעבר עליהם. מה זה אומר? שאם למשל יש לכם הרבה שיש בבית, ישנם סוגי שיש שסופחים אליהם הרבה חומרים שנשפכים עליהם ולאט לאט השיש מאבד את הצבע המקורי שלו ואת הברק שהיה לו כשהוא היה חדש.

זה לא חייב להיות ככה, סילרים לאיטום מאפשרים לכם לאטום את כל החריצים הללו ולהנות ממוצר חדש לאורך זמן רב. בנוסף, אם אתם יודעים כיצד לעשות את זה נכון, תוכלו גם לשדרג את המראה של השיש או החומר הנקבובי שמעטר את הבית שלכם.

איך מתבצע איטום סילרים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איטום סילרים:

את הסילרים תוכלו למצוא גם אצל חברות שיפוצים שעורכים שיפוצים ברמה גבוהה, הם מציעים כחלק מהשיפוץ חיפוי של סילר על כל המשטחים הנדרשים וגם אצל חברות ניקיון שמבצעות ניקוי יסודי לאחר שיפוץ תוכלו לקבל איטום סילרים מקצועי. ראו דוגמה באתר א.משי איטום!

איך עושים את זה? תחילה מוודאים שהמשטח יבש ונקי. בטח ובטח אם מדובר לאחר שיפוץ חשוב לוודא שאין שאריות של סיד או חומרי בנייה אחרים על הקיר שמשנים את הצבע שלו. לאחר מכן מורחים עם גלגלת או מברשת שכבה של סילר, נותנים לזה להתייבש ובודקים את התוצאה.

לאחר הייבוש אתם אמורים לראות שהמשטח הפך למבריק וחלק יותר. זו הסיבה שהסילר, הרבה פעמים, משנה את הצבע של המשטח ולכן חשוב לשים לב שהצבע הזה רצוי לכם.

בנוסף, אם אתם רוצים לעשות את זה בעצמכם, זה אפשרי. אפשר לצפות בסרטונים איך למרוח את החומר, איך לנקות את המקום לפני זה ותוכלו לקבל תוצאות מצוינות בעצמכם.