האם יש לכם זכאות לקבלת החזר מס? אם לא תבצעו בדיקה איך תדעו? שימו לב שיש אזרחים רבים בארץ שיש להם זכאות לקבל החזר מס, אך הם אינם מודעים לכך. מה שגורם לכך שהם לא מגישים בקשה וגם לא מקבלים את הכסף ששייך להם. כך שאם אתם סבורים שיש לכם זכאות להחזר מס, חשוב לבצע בדיקה מתאימה. כך תדעו האם יש לכם אפשרות לקבל חזרה כסף ששילמתם מעבר לחבות המס שלכם.

בדיקה אונליין באמצעות חברה 

כיום העולם כולו עבר להתנהלות מקוונת. כמה נוח וקל לבצע מגוון פעולות באמצעות הממשקים המקוונים. גם בדיקת זכאות להחזר מס אפשר לערוך אונליין. כיצד? יש להזין במערכת מספר פרטים בסיסיים על מנת לקבל את המידע הרלוונטי, ולדעת לפי זה האם יש לכם אפשרות להגיש בקשה ולקבל החזרי מס. את הבדיקה הזו קל מאוד לבצע בעזרת חברה מקצועית שמציעה שירותים בתחומי החזרי המס. חברה כזו מציעה מענה יעיל מאוד שמקצר ללקוחות את הדרך לקראת קבלת החזרי המס.

בלי להתחייב

חשוב להבין כי מהלך הבדיקה תתבצע על ידי חברה כמו Taxref, והיא עשויה להיות צעד חשוב מאוד. אך יש להבטיח ולוודא מראש כי הצעד הזה אינו מחייב. פעמים רבות חברות מנסות למשוך לקוחות ומציעות בדיקה. כאשר מבחינתם עצם הסכמתכם לבצע את הבדיקה מהווה גם הסכמה לגבי התשלום שיהיה עליכם לשלם. כדי למנוע מצבים כאלו בהם אתם מתחייבים בלי להיות מודעים לכך, יש לברר מראש ולדעת האם בדיקה אונליין כרוכה בהתחייבות להשתמש בשירותי החברה עבור הגשת הבקשה להחזר המס. במידה וכן – יש לשקול את הדבר פעם נוספת כדי להיות בטוחים האם החברה שעומדת כעת על הפרק תוכל לענות על הצורך.