כפל ביטוח

כפל ביטוח

קיימים לא מעט מקרים בהם אדם כלשהו רוכש לעצמו ביטוח כפול ומשלם פעמיים בעבור אותו כיסוי בדיוק. כפל ביטוח משתלם ומומלץ רק כאשר אתם מודעים לכך ורוכשים כיסוי כפול לאחר שבדקתם שאכן אפשר יהיה לממש את שתי הפוליסות ולקבל פיצוי משתי חברות ביטוח. כך למשל, במקרה של כפל בביטוחי חיים תקבלו פיצוי משתי הפוליסות בעת צרה. דוגמא אחרת היא כפל מיותר של פוליסות בריאות בתחום הניתוחים שאינן מאפשרות קבלת פיצוי כפול. 

מדוע נוצר מצב של כפל ביטוח?

תופתעו לגלות שרוב הישראלים אינם בקיאים בהרכב של תיק הביטוחים שלהם. הם לא יודעים היכן הם מבוטחים, מוסיפים עוד ועוד ביטוחים ולא טורחים לבדוק האם קיימים כיסויים כפולים. בדיקה מקצועית של תיק הביטוח תאתר בעבורם את הכיסויים הכפולים ותאפשר חיסכון של מאות שקלים בשנה. אם אתם לא עתידים ליהנות מפיצוי כפול בעת צרה – אין כל סיבה שתשלמו בעבור שני ביטוחים. 

איך מבטלים חלק מהביטוחים?

אם אתם סבורים שאתם משלמים יותר מדי וחוששים שאכן אתכם נמצאים במצב של כפל ביטוח – אל תמהרו לבטל פוליסות מבלי להתייעץ עם איש מקצוע באתר פינטק. אם יש לכם פוליסה ללא החרגות רפואיות וכיום כבר יש לכם בעיות רפואיות פעילות – אל תבטלו את פוליסת הביטוח הנוכחית. חברת ביטוח חדשה עלולה לסרב לקבל אתכם ללא החרגה של הבעיות הרפואיות הקיימות. כל ביטול של פוליסות או שינוי בהרכב תיק הביטוחים כדאי לבצע רק לאחר התייעצות עם סוכן ביטוח אמין, אחראי ומנוסה. 

מתי כפל ביטוחים משתלם?

ביטוח כפול כדאי להחזיק רק כאשר אתם מבקשים להבטיח פיצוי כפול בעת הצורך ובמידה וחברות הביטוח אכן מאפשרות זאת. קיימות פוליסות שלא מאפשרות הגשת תביעה להחזר כספי לשתי חברות ביטוח או קבלת פיצוי כפול. חשוב לוודא מול סוכן הביטוח את המשמעות של כפל הביטוחים. 

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איפה נערכות בדיקות זרע

בעבר, כאשר זוג לא היה מצליח להיכנס להריון, היו שופטים את האישה לחומרה מתוך מחשבה ברורה שמקור הבעיות הוא אצלה. אולם כיום כבר ידוע לכל,

קרא עוד »