השוואה בין חברות ביטוח רכב היא קלה, ברגע שאתם יודעים מה לחפש. לוגו החברה המושך ביותר, אינו צריך להיות הגורם המכריע בקניית ביטוח לרכב. אז איך תוכלו באמת לעשות השוואת כיסויי ביטוח לרכב שלכם בקלות? נבדוק במאמר זה.

השוואת כיסויי ביטוח לרכב

חברות ביטוח רכב מעריכות ופונות לנהגים שונים כדי שיעשו אצלם את ביטוח הרכב שלהם. למשל, חברות מסוימות מתמחות במשפחות, אחרות בנהגים מבוגרים וחלקן בנהגים עם רשומות נהיגה מוכתמות. אז השוואה בין חברות ביטוח רכב חשובה לא פחות מהשוואה בין הצעות מחיר לביטוח רכב.

על ידי הכנת שיעורי הבית האלה, תוכלו לחסוך מאות דולרים על ידי השוואת חברות ביטוח רכב ותעריפים. וזה קל בעזרת כלי השוואת הצעות המחיר השונות הקיימות ברשת. כלי להשוואת הצעות מחיר מקוונות, מאפשרת לכם לראות שיעורי ביטוח לרכב זה לצד זה ולהשוות ביניהם.

על מה מכסה ביטוח רכב?

חלק מהכיסויים בביטוח רכב, כמו כיסוי התנגשות וכיסוי מקיף, מגיעים בדרך כלל עם השתתפות עצמית שתוכל אולי להתאים למצב שלכם. הגדלת ההשתתפות העצמית עשויה להוריד את דמי הביטוח לרכב, עם זאת, השתתפות עצמית גבוהה יותר פירושה שתשלמו יותר מהכיס הפרטי שלכם לפני שהכיסוי הביטוחי שלכם יופעל על ידי חברת הביטוח.

כאשר אתם משווים שיעורי ביטוח רכב, ההשתתפות העצמית שתבחרו צריכה להיות זהה לכל הצעת מחיר, כך שתוכל לבצע השוואה מדויקת.

השוות שיעורי ביטוח לרכב באותם הכיסויים

בעוד שברוב המדינות נדרש כיסוי אחריות, דרישות כיסוי וביטוח אחרות, משתנות ממדינה למדינה. חלק מהכיסויים עשויים להיות אופציונליים. כדאי שתכירו את דרישות ביטוח הרכב הספציפיות של המדינה שלכם לפני שתתחילו לבקש הצעות מחיר. לאחר מכן, וודאו שבחרתם את אותה קבוצה של כיסויים נדרשים ואופציונליים עבור כל הצעת מחיר כדי לעזור לכם להשוות במדויק את שיעורי ביטוח הרכב.

כיסויים לביטוח רכב אופציונלי

כיסוי מקיף: מסייע בתשלום לתיקון נזק לרכבכם שלא נגרם כתוצאה מהתנגשות. הכיסוי של ביטוח מקיף עשוי לכלול גניבה, ונדליזם או נזק לבעלי חיים. אם אתם משכירים או משלמים הלוואה על הרכב שלכם (כלומר הוא ממושכן..), המלווה או חברת המשכון שלכם עשויים לדרוש ממכם כיסוי מקיף.

כיסוי התנגשות: כיסוי זה מסייע בתשלום תיקונים אם מכוניתכם ניזוקה או התנגשה עם רכב או חפץ אחר. אם אתם משכירים או מממנים את מכוניתכם, כנראה שתדרשו לכיסוי התנגשות.

כיסוי להחזר שכירות: מסייע בתשלום עבור רכב שכור בזמן תיקון רכבכם לאחר תאונה.

גרירה וכיסוי עלויות העבודה: עשוי לסייע בכיסוי שירותים מסוימים אם הרכב שלכם התקלקל. קפיצת מדרגה, תיקון צמיג או גרירה, עשויים להיות מכוסים.

כיסוי ביטוח פערים: אם המכונית החדשה שלכם היית מעורבת בתאונה, הביטוח עשוי לעזור בתשלום הלוואה לתיקון הנזקים.