ביטוח קרוואנים – לשם מה צריך את זה

הרבה מאוד אנשים משתמשים היום בקרוואנים, בין אם זה לשימוש אישי ובין אם זה לשימוש מסחרי או מקצועי. כך למשל, יש מי שמשתמש בהם לצורך מגורים, יש מי שמשתמש בהם לצורך אירוח, וכן יש מי שמשתמש בהם לצרכים מקצועיים, למשל, באתרי בנייה רבים נהוג להעמיד קרוואן שישמש את מנהלי המקום לפגישות או דברים אחרים. 

על מנת שיהיה ניתן להשתמש בקרוואן בצורה טובה ובטוחה, חשוב מאוד לרכוש עבורו ביטוח קרוואנים. שכן הקרוואן, אף על פי שהוא מבנה נייד, הוא מבנה לכל דבר ואנחנו משתמשים בו לצרכים שונים ומאחסנים בו רכוש וציוד. אם חס וחלילה קורה לו משהו, אז אנחנו בבעיה, בוודאי אם אנחנו מארחים בו נופשים חברים או אנשים אחרים וקורה להם משהו, חס וחלילה. במקרה כזה, הם עלולים לתבוע אותנו ואנחנו נמצא את עצמנו בבעיה. 

הפתרון כאמור, רכישת ביטוח קרוואן נגרר. אנחנו יכולים לעשות את דרך סוכנות ביטוח שמתמחה בכך ויכולה להציע לנו ביטוחים על פי מה שחברות הביטוח הגדולות במשק מציעות. 

מדוע חשוב לרכוש ביטוח קרוואנים

ראשית, מאחר ומדובר במבנה לכל דבר, עלינו להבטיח שאם קורה לו משהו, אנחנו נפוצה מבחינה כספית. בין אם זה נזק בגלל בעיות תשתית, אסון טבע, שריפה או כל דבר אחר. 

שנית, מאחר ואנחנו מאכלסים בתוכו ציוד או דברים אחרים, הרי שאנחנו חייבים לוודא שאכן עומד לרשותנו ביטוח שמגן על כל הדברים שלנו, קרי החלק של ביטוח תכולה. כאן צריך לשים לב, האם מדובר על ביטוח שמגן רק על מה שיש בתוך הקרוואן או גם על מה שיש מחוצה לו ועל איזה שטח מדובר והאם זה תקף לכל מקום בו הקרוואן עומד. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

אבנר היילזר מומחה

אבנר היילזר מומחה

אם אתם רוצים לדעת את כל מה שחשוב על ביטוח סיעודי הן של חברות פרטיות והן של הביטוח הלאומי, כדאי שתקראו את כל מה שכותב

קרא עוד »

איתור חייבים

האם אתם חייבים כסף לאנשים? ניתן לומר שאנשים מהשורה, כאלו שיש להם מוסר תשלומים גבוה לא משאירים חובות מאחוריהם. אבל למרבה הצער לא כולם עונים

קרא עוד »