הרבה מאוד אנשים משתמשים היום בקרוואנים, בין אם זה לשימוש אישי ובין אם זה לשימוש מסחרי או מקצועי. כך למשל, יש מי שמשתמש בהם לצורך מגורים, יש מי שמשתמש בהם לצורך אירוח, וכן יש מי שמשתמש בהם לצרכים מקצועיים, למשל, באתרי בנייה רבים נהוג להעמיד קרוואן שישמש את מנהלי המקום לפגישות או דברים אחרים. 

על מנת שיהיה ניתן להשתמש בקרוואן בצורה טובה ובטוחה, חשוב מאוד לרכוש עבורו ביטוח קרוואנים. שכן הקרוואן, אף על פי שהוא מבנה נייד, הוא מבנה לכל דבר ואנחנו משתמשים בו לצרכים שונים ומאחסנים בו רכוש וציוד. אם חס וחלילה קורה לו משהו, אז אנחנו בבעיה, בוודאי אם אנחנו מארחים בו נופשים חברים או אנשים אחרים וקורה להם משהו, חס וחלילה. במקרה כזה, הם עלולים לתבוע אותנו ואנחנו נמצא את עצמנו בבעיה. 

הפתרון כאמור, רכישת ביטוח קרוואן נגרר. אנחנו יכולים לעשות את דרך סוכנות ביטוח שמתמחה בכך ויכולה להציע לנו ביטוחים על פי מה שחברות הביטוח הגדולות במשק מציעות. 

מדוע חשוב לרכוש ביטוח קרוואנים

ראשית, מאחר ומדובר במבנה לכל דבר, עלינו להבטיח שאם קורה לו משהו, אנחנו נפוצה מבחינה כספית. בין אם זה נזק בגלל בעיות תשתית, אסון טבע, שריפה או כל דבר אחר. 

שנית, מאחר ואנחנו מאכלסים בתוכו ציוד או דברים אחרים, הרי שאנחנו חייבים לוודא שאכן עומד לרשותנו ביטוח שמגן על כל הדברים שלנו, קרי החלק של ביטוח תכולה. כאן צריך לשים לב, האם מדובר על ביטוח שמגן רק על מה שיש בתוך הקרוואן או גם על מה שיש מחוצה לו ועל איזה שטח מדובר והאם זה תקף לכל מקום בו הקרוואן עומד.