אם אתם רוצים לדעת את כל מה שחשוב על ביטוח סיעודי הן של חברות פרטיות והן של הביטוח הלאומי, כדאי שתקראו את כל מה שכותב אבנר היילזר המומחה. אבנר הייזלר מומחה בביטוח סיעודי מסביר כי על מנת להבין מהו ביטוח סיעודי, יש צורך להבין את ההגדרה של אדם סיעודי. על אף שלא מעט אנשים בטוחים שביטוח סיעודי רלוונטי רק עבור קשישים, הרי שההגדרה לאדם סיעודי כוללת גם תשושי נפש ובעצם כל אדם שעונה מתוקף מצבו הפיזי או הנפשי על קריטריונים שונים. אבנר היילזר המומחה בתחום ביטוח סיעודי טוען כי שכיחות הפיכת אדם לסיעודי עולה עם הגיל. על פי דבריו אדם בן 60 יכול להפוך לסיעודי בשנים הבאות ב1 אחוז ואילו אדם בן 80 יכול להפוך ב20 אחוזים לסיעודי בשנים הבאות.

ביטוח סיעודי – מי זכאי לו?

אם תשאלו את אבנר היילזר מי בעצם זכאי לקצבה כספית מתוקף הביטוח הסיעודי שלו הוא יאמר לכם שאדם סיעודי מוגדר כאדם שאיננו יכול לבצע פעולות רבות משגרת היומיום שלו באופן עצמאי. כמו כן, גם תשוש נפש מוגדר כיום כסיעודי שזכאי לקצבה מהביטוח, כלומר: גם אדם אשר חולה באלצהיימר וזקוק להשגחה או גם אדם שחולה במחלת נפש כלשהי אשר בגינה הוא זקוק להשגחה יומיומית יכול לקבל קצבה מתוקף הביטוח הסיעודי שלו. אבנר היילזר המומחה לביטוח סיעודי מציג שלושה סוגים של ביטוח סיעודי: ביטוח אשר מדינת ישראל מעניקה עבור שוהים במוסד סיעודי, ביטוח המוענק על ידי ביטוח המשלים של קופת החולים וכן פוליסת ביטוח אשר מציעות חברות הביטוח השונות.

> קראו גם: אבנר הייזלר זכויות ביטוח בעידן של שוק חופשי

כיצד מגישים תביעה לביטוח סיעודי?

אדם אשר עונה על הקריטריונים של אדם סיעודי יכול להגיש תביעה לחברות הביטוח הפרטיות, לביטוח הלאומי או לביטוח קופת החולים שלו עבור קבלת קצבה הרלוונטית מתוקף מצבו. אולם, חשוב מאוד לדעת שלא תמיד קל להגיש את התביעה המדוברת ולא פעם עד שמקבלים אישור עבור התביעה לוקח זמן ובירוקרטיה משמעותית. על כן, חשוב מאוד לפנות למומחים בתחום הגשת תביעות ביטוח סיעודי, אשר יאפשרו לאדם לקבל את שמגיע לו מהביטוח באופן קל, מהיר ונוח. אבנר היילזר המומחה בתחום תביעות ביטוח סיעודי הוא ללא ספק איש המקצוע שכדאי לפנות אליו כאשר מעוניינים להגיש תביעת ביטוח בצורה טובה ויעילה.