אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח קופות גמל מהי קופת גמל להשקעה?

מהי קופת גמל להשקעה?

 

קופת הגמל הישנה טמנה בחובה קשיים רבים וזאת עקב העובדה שלא ניתן היה למשוך ממנה כספים עד גיל 60. משרד האוצר היה ער לקשיים הללו ושינה את האופן בו אנחנו חוסכים בקופות גמל. כך קופת גמל להשקעה ניתנת למשיכה בכל עת ומתי שאנחנו רוצים אנחנו יכולים להוציא כספים מהקופה. זהו יתרון גדול של קופת הגמל להשקעה ואנחנו צריכים להיות מודעים אליו. קופת גמל להשקעה יכולה להוות חיסכון לטווח בינוני או קצר עקב העובדה שאנחנו יכולים לפדות אותה בכל עת. אך הקופה יכולה להוות גם אופציה נהדרת להשקעה לחסכון הפנסיוני קרי לטווח הארוך. כך הקופה יכולה להוות רובד שני לחיסכון הפנסיוני ולהוות השלמה לקרן הפנסיה שלנו.

מי יכול לחסוך בקופת גמל להשקעה?

אז למי קופת גמל להשקעה מתאימה? מי יכול לעשות בה שימוש? התשובה היא שכול אחד יכול למצוא מקום בקופת גמל להשקעה ולעשות בה שימוש. כל מי שיש לו קצת כסף פנוי, ימצא את מבוקשו בקופת גמל להשקעה וזאת עקב הסיבה שהיא מהווה יתרון עצום לחיסכון הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. אנחנו יכולים למצוא את קופת הגמל להשקעה בצורה החכמה ביותר ולהשקיע בצורה איכותית. זהו יתרון עצום ביותר ואנו צריכים להיות מודעים אליו.

מדוע להשקיע בקופת גמל להשקעה?

אז מה היתרונות הגדולים ביותר של קופת גמל להשקעה, מדוע היא כה מבוקשת? התשובה היא שקופת גמל להשקעה מאפשרת לנו כמה דברים. ראשית היא נזילה ביותר ואפשר לפדות בכול זמן. אך מנגד אפשר לחסוך איתה לפנסיה עד לגיל 60 ולקבל ממנה כספים וכאשר אנחנו חוסכים לפנסיה אנחנו לא נשלם כל מס על הפדיון לפנסיה. החיסכון לפנסיה מבטיח כי לא נשלם כול מס על הפנסיה, קרי חיסכון של 25% שאנחנו לא נקבל באמצעי חיסכון אחרים, זהו דבר חשוב ביותר שאליו אנחנו צריכים לשים לב. קופת הגמל להשקעה מחזיקה בחובה יתרונות עצומים ואנחנו צריכים להיות מודעים אליהם כאשר אנחנו משקיעים בה. לא רק זאת אלא שעם קופת גמל לחיסכון אפשר לעקוב אחרי התוצאות שלה כל הזמן באינטרנט באופן שקוף וזאת בהנחה שאתר האינטרנט של הקופה שלכם תומך בכך.

כיצד אדע כמה להשקיע בקופת גמל להשקעה?

שאלה מרכזית הצריכה לעניין כל אחד היא כמה להקצות להשקעה בקופת הגמל להשקעה. התשובה היא שאנחנו צריכים לראות כמה כסף פנוי יש לנו ולהשקיע בהתאם לכך את הכסף בהשקעה. אנחנו יכולים להיעזר באיש מקצוע בכדי שהלה יסייע לנו להחליט כמה להשקיע בקופת הגמל להשקעה ויעזור לנו עם שאר ההשקעות שלנו. חשוב מאוד לא לוותר על ההשקעה מכיוון שהיא חשובה ביותר ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך ולפעול בהתאם כאשר אנחנו משקיעים בקופה זו או אחרת.