אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח ביטוח רכב ביטוח לרכב מהשכרה

ביטוח לרכב מהשכרה

שירותי השכרת רכב בארץ הם מבוקשים ביותר, ובעצם למה שלא יהיו? מדובר על שירות יעיל, נח ומאד משתלם. גם למי שיש רכב בבעלותו, מעת לעת, במקרים מסויימים נעדיף לקחת רכב מהשכרה, בין אם מדובר על נסיעה ארוכה שלא נרצה לאמץ את הרכב שלנו בשבילה, ובין אם כי סתם מתחשק לנו להנות מרכב שונה מזה שלנו.

השכרת רכב בארץ היא שירות מפותח שמספק מענה רחב וממוקד לצרכיו השונים של הלקוח, כך שניתן להנות מאפשרויות רבות, החל מהשכרה לעשרים וארבע שעות דרך שירותי השכרה לשנים, שירותי ליסינג.

שירותי השכרת רכב

במסגרת השירות שאותו מספקת החברה, הלקוח נהנה משימוש ברכב למשך כל תקופת ההשכרה. תקופת ההשכרה לכשעצמה היא דינאמי, וגם כשלוקחים רכב לטווח ארוך יש הרבה פעמים מקום לתמרון במידת הצורך.

בנוסף לרכב עצמו נהנה הלקוח גם משירותים משלימים כמו למשל שירותי דרך שחיוניים לנהיגה. חברת השכרת רכב מקצועית תעמיד לרשות לקוחותיה מערך שירות אנושי שפועל מסביב לשעון, בכל שעות היממה, כך שהלקוח יוכל ליהנות מהשירות המקצועי והטוב ביותר.

נושא הביטוח לעומת זאת, למרות שניתן היה לחשוב כי הוא בהכרח מטופל, כדאי לדעת שממש לא תמיד. שירותי השכרת רכב כוללים השכרה של הרכב עצמו, מה שאומר שתפעול שלו וכל מה שקשור בכך מוטל על הנהג, בדרך כלל גם הביטוח. במקרים רבים חברת השכרת הרכב תציע לכם את פוליסת הביטוח שאיתה היא עובדת, בכדי לבטח את הרכב ואת הנהג, אך מאחר ובדרך כלל סעיף הביטוח הוא נפרד מסעיף הרכב הלקוח יוכל לבחור חברת ביטוח על פי שיקול דעתו.

חשוב מאד לוודא שישנה פוליסת ביטוח מקיפה ומותאמת מספיק לנהיגה בטוחה.

בחירת חברת השכרת רכב

לבחירה של חברת השכרת רכב יש משקל חשוב מאד בחוויה. ברגע שמאחורי העסקה עומד גוף גדול, יציב ואמין חווית השירות והשימוש ברכב תהיה הרבה יותר טובה, מבחר הרכבים שיעמוד לרשות הלקוח יהיה הרבה יותר עשיר והשירות יהיה הרבה יותר מקצועי ויעיל. שירותי השכרת רכב הם הרבה מעבר לרכב עצמו ומדובר על מכלול שלם של אלמנטים שתפקידם לייצר חווית שימוש מושלמת. בעת בחירה של חברת השכרת רכב בידקו מה כמות הסניפים שלה ואת הפיזור שלהם, זה יקל עליכם בעת איסוף ומסירה של הרכב. מה שעות פעילות מוקד השירות ומה כולל השירות שאותו אתם מקבלים מהחברה, גם זה קריטריון חשוב מאד לבדיקה.

למרות שהמחיר הוא תמיד פרמטר מרכזי בעת קבלת החלטה, חשוב לזכור שהוא עלול להטעות. גם אם אתם נתקלים במחירים נמוכים במיוחד, אל תניחו מיד שזה הבחירה הטובה ביותר. בידקו בכל זאת את יתר הפרמטרים כדי להבטיח את חווית השימוש שלכם.

כמובן שבחברות השכרת רכב רציניות תוכלו ליהנות ממבחר עשיר מאד של רכבים שונים.