אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח ביטוח עסק מערכות מיגון לעסק וביטוחו

מערכות מיגון לעסק וביטוחו

 

מעוניינים לבטח את העסק שלכם? אין זה משנה אם מדובר במשרד קטן בתוך דירה או במפעל ענק המחולק לשטחים רבים -  אחד התהליכים המחייבים והמשמעותיים ביותר כוללים התקנת מערכות מיגון ואבטחה. ללא מערכות אלא לא ניתן להשיג את הביטוח. זה מתחלק לרמות שונות של ביטוח.  ולכן כדאי לבדוק את האותיות הקטנות בכל פוליסה לעומק.

עסק בדירה

הזמנת מתקין מצלמות אבטחה לעסק הוא פעולה שחשוב להקפיד עליה. אל תבחרו סתם בעל מקצוע כלאחר יד. יש לבדוק המלצות ולאתר מקצוען המנוסה בתחום. הביטוח יחייב אתכם להתקין מצלמות באזורים מסויימים כמו למשל הכניסה לבית העסק. כמו כן, השימוש שתעשו בו יהיה לא רק כדי לצאת מידי חובה מהביטוח. יהיה באפשרותכם לראות דרך המחשב מי מבקש להיכנס כמו גם לישון בשקט בלילה.

עד כמה כדאי לבטח את העסק

אם העסק שלכם כולל ציוד יקר כדאי לבטח אותו מ 2 סיבות עיקריות:

  1. קבלת הכסף בחזרה -  אם חס ולילה מישהו יפרוץ לבית שלכם ויגנוב את הרכוש. תקבלו עליו החזר. כיום אנשים מבטחים דברים בודדים ולא רק את כל תכולת הבית.
  2. חזרה לשגרה -  בכסף שתקבלו תוכלו לרכוש את הציוד מחדש במקום שהעסק יהיה משותק ולא ניתן יהיה להמשיך לעבוד.

אם איזה חברת ביטוח כדאי לעבוד

א.      כזאת שמחיר ההשתתפות העצמית הוא פרופורציונאלי ומשתלם.

ב.       חברת ביטוח עם זמן הפיצוי על המצב הקצר ביותר כך שלא תהיה לכם בעיה קריטית בנושא הפיננסי.

ג.       חברה אמינה ובעלת תודעת שירות גבוה. כמה פעמים קרה לכם שלא קראתם את האותיות הקטנות על חתימת חוזים שונים ומשונים ובסוף גיליתם שאתם משלמים סכומים בלתי מוסברים. כמה פעמים קרה לכם שלא הבנתם בדיוק על מה אתם חותמים?

אז רגע לפני שאתם רוכשים ביטוח, הקפידו למצוא גם חברה איכותית להתקנת מערכות מיגון ואבטחה וגם חברה ביטוח אמינה.