אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח ביטוח עסק לא מתפשרים בביטוח לעסק

לא מתפשרים בביטוח לעסק

בתור שכירים, רבים מאיתנו חולמים על הרגע שבו נגשים את החזון האמיתי שלנו ונפתח את עסק החלומות שלנו. הדרך אל פתיחת העסק אינה תמיד קלה ולא תמיד מתרחשת באופן מיידי, אך בעת שדלתות העסק שלנו נפתחות, הרי שאז אנחנו מרגישים מה זה לגעת בחלום. עם פתיחת העסק ישנם המון דברים שאנו צריכים לעשות על פי חוק ובהם אנחנו לא מתפשרים, אך לעתים בדברים האחרים אנחנו קצת מקלים ראש ובסוף מתחרטים על כך. ביטוח עסק הינו ביטוח חשוב מאין כדוגמתו ואם בכוונתכם לחסוך כסף, אל תחסכו אותו על חשבון הביטוח.

 

הכל כדי להעניק לעצמנו ראש שקט

עם פתיחת העסק עלינו לעבור מספר תחנות בירוקרטיות על מנת לקבל את האישור להפעיל את העסק שלנו. רישיון עסק הינו החותמת הסופית שניתנת אשר מתירה על הפעלתו של העסק ומאשרת כי ננקטו כל האמצעים על מנת להפעילו על הצד הטוב ביותר. רישיון עסק הינו דבר שאף אחד לא יפסוח עליו משום שמדובר כאן בחוק, אך בכל הקשור ליתר, המון בעלי עסקים מוותרים לעצמם ודוחים דברים מסוימים אשר עלולים לעלות להם בהמון כסף והמון עוגמת נפש.
 

ביטוח לעסק – למה לי?

לא חסרים האנשים אשר נוקטים בעמדה של "הכל יהיה בסדר", ו"לי זה לי יקרה", אך המציאות מלמדת אותנו שלא כדאי להתנהל בחיים כברולטה רוסית והיכן שנוכל לבטח את עצמנו, כך נעשה, גם בעסק שלנו. עסקים רבים מכילים בתוכם ציוד יקר ערך אשר ללא ביטוח הרי שהוא בסכנה. הסכנה המיידית שעולה לכולנו לראש היא פריצות וגנבים אשר יכולים לגזול מאיתנו את תכולת החנות שלנו, אך הרי שלא מדובר רק בגנבים. בעת שתבטחו את העסק הרי שגם במקרה של נזק לחפצים מסויימים תהיו מוגנים.
 
אם ברשותכם חנות בקניון, הרי שתוכלו לעשות ביטוח עסק בפורמט אשר יבטח אתכם מכל משמר ויעניק לכם כיסוי אש, כיסוי תכולת החנות, אובדן רווחים, כיסוי נזקי הטבע ועוד. תכניות הביטוח משתנות על פי העדפותיכם והרי שהשמיים הם הגבול. איך שלא יהיה, ביטוח בסיסי אתם חייבים לעצמכם ולעסק שלכם.
 
אם הנכם עובדים בסביבת מחשבים, הרי שהביטוח שלכם צריך להקיף את כל הציוד האלקטרוני. כולנו מודעים לכך שציוד שכזה הינו בעל ערך רב ולכן ביטוח עסק מסוג כזה יכלול ביטוח לנזקי המחשב, נזק לתוכנות ופריצות וגניבות. התייעצו עם סוכני הביטוח אודות ביטוח לעסק וצרו לעצמכם את תכנית הביטוח המתאימה שתעניק לכם ראש שקט.