אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח ביטוח חיים ביטוח חברות כוח אדם

ביטוח חברות כוח אדם

"לי זה לא יקרה" הוא אותו משפט קלישאתי אותו מבכה כל אדם אשר נתקל או נפגע מאסון, ולא היה לו ביטוח שיעזור לו בשעה הצורך ויעניק לו את הכיסוי הביטוחי הנדרש. בישראל, בשנת 2017, מרבית האזרחים מבינים כי מוטב להחזיק בביטוח ולא להצטער שנים רבות שלא היה, כלל זה נכון במיוחד במקרה של עסקים וחברות ולא רק עבור אנשים פרטיים. השאלה האמיתית היא אינה "האם כדאי לי לעשות ביטוח?" אלא "איזה ביטוח כדאי שאעשה?". על כך ועוד, בשורות הבאות.

חברות וסוגי ביטוח בארץ

בישראל של היום, ישנן לא מעט חברות ביטוח ואף יותר סוכני ביטוח. ניתן לומר שתושבי ישראלי נהנים מהיצע ביטוחי מקיף אשר עתיד לעמוד לצידם, בעת קרות מקרה ביטוחי. במרבית הפעמים, הביטוח יעניק סכום כסף (קבוע וידוע מראש במרבית המקרים) למבוטחים ולעיתים סיוע שונה, כגון עזרה בהגשת תביעה וכדומה. על מנת להצליח ולבחור חברת ביטוח נכונה וביטוח נכון, יש להקפיד ולבצע סקר ביטוחי מקיף ולהכיר את ההיצע הקיים. סוגי הביטוח הקיימים במדינה הם ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח חברות כוח אדם, ביטוח בריאות ועוד – להלן הרחבה קצרה:

  • ביטוח רכב – כל נהג בישראל נדרש בביטוח וביטוח הרכב נחלק ל- 3 סוגים שונים: ביטוח חובה – כשמו כן הוא, ביטוח צד ג' המכסה נזקי צד שלישי וביטח מקיף המכסה בעצם את כל הצדדים.
  • ביטוח דירה – ביטוח המכסה את המבנה של הדירה בעת קרות אסון כגון רעידת אדמה, שריפה וכדומה. בביטוח הדירה יש גם את ביטוח התכולה והוא בעצם מכסה את תכולת הדירה הקיימת (גם במקרי פריצה).
  • ביטוח ייעודי לחברות כוח אדם – כאן מדובר על ביטוח המוענק לעובדי החברה ותקף במהלך תשעת חודשי עבודתם הראשוניים. למעשה, החברה מבטחת והעובדים מבוטחים.
  • ביטוח בריאות – ביטוח המעניק כיסויי בריאותי למקרים כגון מחלות קשות, ייעוצים עם רופאים מומחים, ניתוחים בחו"ל, כיסוי לתרופות, שאינן בסל הבריאות ועוד. ביטוח הבריאות הוא הביטוח עליו יש לשקוד ולכסות את כל המקרים האפשריים ולו המון וריאציות שונות ועלויות משתנות.

לסיכום, תודות להיצע הקיים בארץ ישראל הקטנה, חשוב מאוד להקפיד על בחירה נכונה של חברת הביטוח, סוכן הביטוח וכמובן סוג והיקף הביטוח. מומלץ מאוד להשקיע בבחירה נכונה שכן בעת הצורך, ירצה כל מבוטח לקבל את שהובטח לו ובעיקר את כל הנדרש. גילוי "חורי" ביטוח לאחר מעשה, הוא אינו גילוי נעים ובעיקר מאכזב.