אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח ביטוח חיים ביטוח הגנה מפני תאונות אישיות

ביטוח הגנה מפני תאונות אישיות

עם עליית יוקר המחייה במדינת ישראל, אף אחד לא יכול להרשות לעצמו לא לעבוד ולא להכניס משכורת בסוף החודש. בגלל החשיבות הרבה שיש למשכורת בחייו של כל אדם, כל אחד חייב לרכוש ביטוח הגנה מפני תאונות אישיות העלולות להתרחש בכל זמן ובכל מקום.

תאונות אישיות

תאונות אישיות יכולות להתרחש בכל מקום. המשמעות של תאונות אישיות היא שאותו אדם שנפצע, בין אם זה בבית, בעבודה או בכל מקום אחר, הופך להיות מושבת ללא יכולת לעבוד ולהכניס משכורת בסוף החודש. לשם כך, חברות הביטוח השונות מאפשרות לכל אחד לרכוש ביטוח הגנה מפני תאונות אישיות. תפקידו של הביטוח הוא לבצע בדיוק מה שהשם של הפוליסה אומר והוא לבטח כל אחד שרוכש את הפוליסה מפני תאונה אישית שיכולה לקרות לו.

למה לרכוש ביטוח תאונות אישיות

כפי שהוסבר לעיל, הסיבה העיקרית לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות היא בכדי למנוע מצב בו אותו אדם שנפצע עקב תאונה, יוכל לקבל סכום כסף, כדי שיוכל לחיות ברמת חיים סבירה, עד שיוכל לחזור לשגרה. ביטוח תאונות אישיות פועל ממש כמו ביטוח מקיף לרכב. כאשר עושים תאונה עם רכב והרכב מושבת, מי שרכש פוליסה של ביטוח מקיף, יקבל מחברת הביטוח רכב חלופי, על מנת שיוכל להתנייד, עד שחברת הביטוח תשלם את סכום הביטוח אשר מגיע לאותו בעל רכב מכוח פוליסת הביטוח שלו.

אל תגידו לי זה לא יקרה

אנשים רבים בוחרים לא לרכוש ביטוח הגנה מפני תאונות אישיות בגלל שהם מאמינים כי להם לא תקרה שום תאונה. תאונות אישיות יכולות להתרחש בכל מקום. גם במקומות הכי לא צפויים. כמה פעמים קרה לכם שכמעט והחלקתם במקלחת ורק במזל לא נפצעתם. ביטוח הגנה מפני תאונות אישיות הוא הפתרון הטוב ביותר בשביל להגן עליכם מפני כל פציעה שלא תבוא. הדבר הטוב ביותר ברכישה של פוליסת ביטוח מפני תאונות אישיות הוא הסכום הנמוך אותו משלמים כל חודש. הפרוצדורה היא שאתם משלמים כל חודש סכום סמלי וכל עוד אתם לא נפצעים, אתם לא מקבלים פיצוי, ממש כמו שעובד ביטוח רכב.