אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח ביטוח דירה עוברים לדירה חדשה? בטחו אותה

עוברים לדירה חדשה? בטחו אותה

 

מעבר לדירה חדשה, במיוחד כאשר מדובר בפרויקט חדש שזה עתה נבנה, הוא רגע מרגש. יחד אם זאת חשוב לקחת את הביטחון שלכם בחשבון בגלל כמה סיבות ולא להקל ראש בכך. ביטוח דירה, החלפת מנעולים כדי למנוע פריצה והתקנת מערכות מיגון, הן לא מותרות ובמיוחד כאשר מדובר בפרויקט חדש כמו בית פרטי. הינה כמה נקודות פתיחה שכדאי לחשוב עליהן.

  • מעבר לאזור חדש – עד עכשיו גרתם באזור מסוים נטול פריצות? לא גנבו לכם את הרכב מעולם ואף אחד לא ניסה לפרוץ אליכם לדירה? קחו בחשבון שבתים פרטים הם המוקדים הכי מושכים לפריצות מכיוון שהם רגישים יותר וגם בגלל שהגנבים מניחים שיש בהם יותר מה לגנוב. לכן חשוב לעשות ביטוח דירה כי אתם לא מכירים ולא יודעים מה קורה באזור וגם בגלל שאתם משדרגים את המצב שלכם.
  • החלפת מנעולים – קיבלתם מנעול חדש מהקבלן למחסן ולדירה וצריך להחליף אותו? כן. אין לדעת איפה היה המפתח בין אם מדובר בדירה במגדל או בית פרטי. אולי מישהו גנב אותו אולי מישהו עלול לשכפל ולנצל את השימוש לרעה. אין לדעת. למען השקט הנפשי שלכם הקפידו להחליף את המפתח. מה שחשוב לעשות הוא להזמין מנעולן איכותי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כדאי להתקין אתה הצלינדר הטוב והבטוח ביותר, כזה שללא כרטיס מיוחד -  לא ניתן לשכל את המפתח שמגיע איתו.
  • התקנת מצלמות אבטחה -  עצם נוכחות מצלמות האבטחה בגינה, בבניין ובדירה עצמה היא אחד הגורמים החשובים להרחקת פורצים. לכן חשוב להקפיד גם על מצלמות דמה. רבים עשו את הטעות והתקינו את המצלמות רק לאחר שכבר פרצו להם לדירה. מצד אחד מדובר בלסגור את השער לאחר שהסוסים ברחו. מצד שני, אין זה אומר שהברק לא מכה פעמיים באותו מקום במקרה זה. לא אחת בתים ודירות נפרצו יותר מפעם אחת, ובעיקר בתים שלא היו מספיק מאובטחים.

על כל פנים, בטחו את הדירה שלכם כך שגם אם לא מדובר בפורץ, אלה בשיטפון או שרפה שהרסו את הדירה, תוכלו לקבל החזר כספי על הנזקים.

באדיבות: http://www.rishonlocks.co.il/