אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח ביטוח דירה הלוואה חוץ בנקאית מביטוח

הלוואה חוץ בנקאית מביטוח

זקוקים להלוואה לצורך רכישת דירה או רכישת רכב אך הבנק שלכם אינו מאשר ? כיום יש פתרון. אם התייאשתם הרי הפתרון הוא בדמות הלוואה חוץ בנקאית מביטוח המאפשר לכם לקבל הלוואה מגופים חוץ בנקאיים.

כיום, יותר ויותר חברות ביטוח מעניקות את קבלת הלוואה חוץ בנקאית. זאת מהסיבה שהם גוף פיננסי אשר עוסק בביטוחים ומחפש עוד דרך למכירה חוץ מביטוח.

אז למה כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית דרך חברת ביטוח? הלוואה חוץ בנקאית דרך חברות ביטוח לרוב מדברות על הלוואה בריבית נמוכה יותר מחברות אשראי אחרות ונחשבות לאמינות יותר.

הלוואה חוץ בנקאית - לא במסגרת הבנק

אם כן, הלוואות חוץ בנקאיות הינן הלוואות הניתנות לכם לא במסגרת הבנק ויכולות להגיע ממקורות מימון שונים כגון חברות אשראי קופות גמל או מקורות נוספים. היות ולא מדובר בהלוואה במסגרת הבנק, הרי החשבון הפרטי שלכם לא נפגע ואתם יכולים לחפש את מקור המימון המתאים לכם ביותר.

גם הבנקים השונים מעניקים הלוואה חוץ בנקאית, אז איך זה אפשרי? הבנקים הבינו שיש כסף גם בהלוואה שאינה דרך הבנק, לכן הם מציעות הלוואה שתהיה חוץ בנקאית ולא קשורה למסגרת הבנק או בקטגוריות נוספות הקשורות לבנק שלך.

 אילו יתרונות קיימים בהלוואה מביטוח

בשונה מהלוואות אחרות, הלוואות חוץ בנקאיות מחברת ביטוח כוללות לא מעט יתרונות אשר נמנה אותם כעת:

  • אין צורך בבטחונות: בניגוד להלוואות אחרות, בעת בקשת הלוואה חוץ בנקאית אין צורך להציג ערבים או בטחונות מה שמאפשר לכם להמשיך להתנהל כרגיל. זאת, רק חלק מחברות הביטוח עושות, וחלקן כן מבקשים בטחונות וערבים להלוואה.
  • בהתאם לצרכים שלכם: הלוואה ניתנת לכם בהתאם לצרכים שלכם.
  • לקיחת אשראי נוסף:  יש באפשרותכם לקחת אשראי נוסף לא במסגרת חשבון הבנק, או דרך חברות אשראי חוץ בנקאיות.
  • מהירות: בנוסף, ניתן לקבל את ההלוואה במהירות האפשרית.

חשיבות השוואת התנאים

בדומה לדברים אחרים בחיים, כאשר זה נוגע לכסף שלכם קיימת חשיבות רבה לבחון היטב את מקור המימון אשר ממנו אתם מעוניינים לקבל את ההלוואה לצרכים שונים.

תוכלו בקלות להשוואת בין חברות הביטוח המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות בנוסף לשירות הביטוחים.

מעוניינים לקחת הלוואה? קיימת חשיבות רבה לבחון את התנאים השונים. כפי שציינו בתחילה, בשל ריבוי מקורות המימון כל אחד מהם מציע תנאים שונים אשר אינם מתאימים לכולם. על מנת לבחור את מקור המימון המתאים ביותר חשוב מאד להשוות בין התנאים השונים. בסופו של יום, כל אחד מאיתנו צריך לקבל תנאים שונים ולכן בטרם ריצה אל מקור מימון כזה או אחר חשוב לבחון את הדברים.

 פרמטרים חשובים בבחירת מקור מימון

ישנם לא מעט פרמטרים חשובים בבחירת מקור מימון וכעת נמנה אותם:

  • אמינות: בשל ריבוי מקורות המימון חשוב מאד לבחור חברה אמינה.
  • ניסיון: יש חשיבות רבה לבחור חברה בעלת ניסיון רב בתחום.
  • מקצועיות: על מנת לקבל את התנאים הטובים ביותר יש חשיבות רבה לבחור חברה מקצועית