אתה נמצא כאן : מאמרי ביטוח ביטוח בריאות איך נבחר את ביטוח הבריאות הטוב ביותר?

איך נבחר את ביטוח הבריאות הטוב ביותר?

ביטוח בריאות הוא צורך אקוטי במדינה כמו ישראל שבה שירותי הרפואה הציבוריים הולכים מדחי לדחי. על כן אין להתפלא שבשוק צצו ביטוחי בריאות כמו פטריות אחרי הגשם. השאלה היא כיצד נדע לבחור בים ביטוחי הבריאות הללו את הביטוח הטוב ביותר וזה שייתן לנו את המענה השלם ביותר. התשובה לכך היא פשוטה להפליא וכוללת עריכת השוואה בין כל הביטוחים הקיימים בשוק. כך למשל ערכו השוואה כמה מכסה ביטוח הבריאות להשתלה בחו"ל ומהו גובה ההשתתפות העצמית של הביטוח בתרופות מצילות חיים. רק מחקר יסודי ומעמיק יבטיח כי נבחר את ביטוח הבריאות הטוב ביותר וכי לא נתאכזב בסופו של יום מהבחירה אותה נעשה.

ביטוח בריאות – האם כדאי להתייעץ עם סוכן?

כפי שראינו בחירה בביטוח בריאות היא החלטה כבדת משקל שדורשת מאיתנו מחשבה רבה ויש לה השפעה מחריקת לכת על העתיד הבריאותי שלנו. לכן נשאלת השאלה האם סוכן ביטוח יכול לסייע לנו לבחור את ביטוח הבריאות הטוב ביותר או שמא דווקא או יכול להזיק לנו ולגרום לנו לבחור ביטוח לא טוב. התשובה לכך היא שלא כל המוסיף גורע וסוכן ביטוח בהחלט יכול לעזור לנו ולסייע לנו לעשות את הבחירה הנכונה והמושכלת. כמובן שעלינו ללכת לסוכן ביטוח בו אנו בוטחים ואשר לו ניסיון רב בתחום וכך נבטיח את העובדה שהוא יפעל לטובתנו ולא לטובתה של חברת הביטוח הגם שהשניים לא תמיד סותרים זה את זה. בגלל מקצועיותו הרבה של סוכן הביטוח הרי שהוא פעמים רבות יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון בבחירת ביטוח הבריאות שלנו ואת זאת כדאי לזכור.

ביטוח בריאות – למה כדאי לקרוא את האותיות הקטנות

ביטוח בריאות הוא מסמך משפטי לכל דבר ועניין ועל כן יש משמעות גדולה לכל פסיק ופסיק שנכתב בו. לכן כאשר אנו בוחרים לבצע ביטוח בריאות כדאי מאוד שנקרא מההתחלה ועד הסוף את כל המסמך של ביטוח הבריאות ונבין את המשמעויות שלו. היבט נוסף של עובדה זו היא העובדה שאסור בתכלית האיסור לשקר בביטוח הבריאות מכיוון שאם נעשה כן אזי הדבר יחשב כהפרה של הביטוח ואנו לא נהיה זכאים לביטוח ולסכום הכסף שהיינו אמורים לקבל במקרה של אסון לא עלינו. זכרו כי האמת היא ערך עליון וכל חריגה ממנה תסתיים במפח נפש גדול ובאכזבה לנו מכיוון שחברת הביטוח תבטל את הביטוח לו אנו זכאים.